wypadanie włosównisim
pielęgnacja włosówwypadają wlosy
wpadające wlosywlosy wypadanie
Koszyk
 Strona główna  Logowanie  Rejestracja
Pielęgnacja skóry
 Problemy skórne i łuszczycowe
Pielęgnacja włosów
 Zapobieganie wypadaniu włosów
 Odbudowa włosa
 Regeneracja i ochrona włosów
 Stylizacja włosów
 Przyspieszenie wzrostu włosów
Depilacja
 Usuwanie nadmiernego owłosienia
 Ochrona skóry po depilacji
Regeneracja paznokci
Regulamin sklepu
Płatność i wysyłka
Poufność transakcji
Kontakt
Cennik
Skład produktów
Promocje
FAST-  25 saszetek (2x10ml)
FAST- 25 saszetek (2x10ml)
62,50zł
49,20zł
 

WYPADANIE WŁOSÓW

Wypadanie włosów staje się problemem coraz młodszych osób obu płci. Zjawisko to zwykle nasila się w 3 i 4 dekadzie życia, ale może również wystąpić przed 20 rokiem życia. Jednym z głównych czynników odpowiedzialnych za nadmierne wypadanie włosów u mężczyzn są hormony - androgeny. Wykazują one niekorzystne działanie na mieszki włoskowe (powodują ich "uśpienie", po wypadnięciu włosy na jego miejscu nie wyrasta nowy lub wyrasta włos słabszy). Te formy łysienia mogą występować zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Zarówno mężczyźni jak i kobiety tracą włosy z podobnych powodów. Wypadanie włosów u mężczyzn przebiega bardziej dramatycznie według specyficznego schematu łysienia - "Male Pattern Baldness". Ta utrata włosów spowodowana jest przez hormon dihidroxitestosteron (DHT). Czynnik ten jest produktem bezpośredniego kontaktu enzymu 5-alfa reduktazy, znajdującego się na skórze głowy, z testosteronem. DHT łączy receptory na skórze głowy oraz torebki włosowe, w konsekwencji burząc zdrowy i normalny wzrost włosów. Androgeny oprócz działania na mieszki powodują zwiększenia aktywności gruczołów łojowych, a co za tym idzie nasilenie łojotoku. Towarzyszy mu nadmierny rozwój mikroorganizmów nas skórze głowy. Powoduje to drażnienie skóry co prowadzi do jeszcze większego nasilenia łojotoku. W praktyce dermatologicznej uważa się, że zwalczanie łojotoku korzystnie wpływa na zahamowanie wypadania włosów.

U kobiet utratę włosów powodują również zmiany hormonalne, jakich doświadczają w ciągu swojego życia. Są to np. ciąża, menopauza, i inne zaburzenia hormonalne. Zmiany hormonalne mogą spowodować utratę włosów poprzez bezpośredni wpływ na komórki odpowiedzialne za porost włosów, bądź też na poziom składników pokarmowych i przepływ krwi do torebek włosowych. Sama torebka włosowa nie zapewni zdrowego wzrostu włosów bez odpowiednich składników pokarmowych, których brak powoduje wypadanie włosów.

Szampon NISIM do włosów normalnych i przetłuszczających
Szampon NISIM na wypadające włosy przetłuszczające Szampony NISIM sprawiają, że już w ciągu 7 dni zaczniesz kontrolować wypadanie włosów

Cena: 16,50 zł (60 ml)
Cena: 49,50 zł (240 ml)
Cena: 155,00 zł (1000 ml)
Szampon NISIM do włosów normalnych i suchych
Szampon NISIM na wypadające włosy suche Szampony NISIM sprawiają, że już w ciągu 7 dni zaczniesz kontrolować wypadanie włosów

Cena: 16,50 zł (60 ml)
Cena: 49,50 zł (240 ml)

Cena: 155,00 zł (1000 ml)

INNE CZYNNIKI PRZYCZYNIAJACE SIĘ DO UTRATY WŁOSÓW

Słabe krążenie krwi. Badania wykazały, że przepływ krwi na skórze głowy u mężczyzn i kobiet cierpiących na utratę włosów był znacznie słabszy niż u zdrowych osób.
Zanieczyszczenie środowiska. Dalsze badania wykazały, że czynniki zanieczyszczające środowisko przyczyniły się do powstania hormonów odpowiedzialnych za wypadanie włosów.
Po dwudziestu latach badań NISIM opracował program walki z łysieniem androgenowym opartym na stosowaniu naturalnych środków leczniczych.
Nisim International łączy Wschodnią mądrość starożytnej terapii naturalnej (preparatami pochodzenia roślinnego) z nowoczesną technologią Zachodu. Ta wyjątkowa kombinacja zaowocowała najlepszym lekarstwem na utratę włosów. Szampony oraz Ekstrakty stymulujące wzrost włosów zostały przebadane klinicznie by bezpiecznie i efektywnie zneutralizować powierzchnię skóry jak i DHT znajdujące się w macierzy włosa.
Są całkowicie bezpieczne, z powodzeniem przeszły testy toksyczności doustnej i fototoksyczności oraz mutagenności. Nie wywołują podrażnień. Badania laboratoryjne i kliniczne wykonane przez niezależne kanadyjskie, amerykańskie i polskie instytuty naukowe wykazały, że preparaty NISIM powstrzymują i cofają procesy łysienia androgenowego, wspomagają leczenie łysienia plackowatego, są bardzo efektywne w regeneracji komórek włosowych po przebytej chemioterapii i naświetlaniach w leczeniu onkologicznym, działają przeciwłupieżowo i przeciwłojotokowo.
NISIM INTERNATIONAL W ZGODZIE Z NAUKĄ I NATURĄ SPRAWIA, ŻE TWOJE WŁOSY SĄ PIĘKNE
Strona główna|Szukaj|Kontakt|Utwórz konto|Zaloguj się
Copyright © 2007 NISIM.PL WYPADANIE WŁOSÓW