Preparaty przyspieszające wzrost włosów (akceleratory) stosowane są z wielu powodów:nieudanej metamorfozy u fryzjera, zahamowania naturalnego wzrostu włosów czy też z powodu konieczności obcięcia włosów podczas leczenia przeciwnowotworowego (chemioterapii). W każdej z tych sytuacji przyspieszenie wzrostu włosów nawet kilka milimetrów w skali miesiąca jest ważne, a co dopiero jeśli uzyskiwane efekty są mierzone w centymetrach!

Produkty przyspieszające wzrost włosów (akceleratory) w ofercie kanadyjskiej firmy Nisim reprezentuje linia NISIM F.A.S.T., która dostepna jest obecnie w dwóch wariantach – opartym o “starą” oraz “nową” recepturę, a co najważniejsze – w przystępnych cenach81 złza zestaw szampon + odżywka o pojemności 2×360 ml (stara receptura) lub 90 zł za zestaw 2×300 ml (nowa receptura). Dostępne są również saszetki, umożlwiające przetestowanie środków niskim kosztem i sprawdzenie reakcji naszych włosów na ich stosowanie.

DOBÓR ODPOWIEDNIEGO PRODUKTU

W przypadku produktów FAST nie ma rozdziału między produktami przeznaczonymi do włosów suchych, normalnych czy przetłuszczających się. Dostępne są szampony i odżywki przyspieszające w dwóch wariantach: nowa receptura oraz oryginalna receptura. Dla włosów zniszczonych, słabych, suchych rekomendujemy stosowanie produktów FAST opartych o nową recepturę która nie zawiera siarczanów. Obie wersje zawierają te same składniki aktywne – przyspieszające wzrost włosów – różnią się pakietem składników dodatkowych.

Niezaleznie od wybranej formuły zalecamy zakup pakietów szampon + odżywka F.A.S.T.. U osób stosujących wyłącznie szampon bez odżywki po pewnym czasie może dojść do przesuszenia włosów (szereg składników odżywczych jest dostarczanych właśnie w odżywce!).

Zarówno szampony jak i odżywki oferowane są w opakowaniach o różnych pojemnościach (60, 300, 360, 1000 ml) oraz w saszetkach 2×10 ml które są doskonałym wyborem dla osób pragnących sprawdzić reakcję swoich włosów na produkt.

EFEKTY DZIAŁANIA

Przyspieszenie średniego tempa wzrostu włosa zaobserwowano u 100% badanych, stosujących szampon i odżywkę F.A.S.T. przez okres 84 dni. W okresie 42 dni stosowania zauważono przyspieszenie tempa wzrostu włosa u ponad 50% osób. Uzyskiwane efekty mieściły się w przedziale od 30-sto procentowego aż do 3-krotnego przyspieszenia tempa wzrostu włosa. Z reguły najbardziej spektakularne efekty uzyskują te osoby, u których tempo wzrostu włosa jest bardzo wolne.

Z naszego doświadczenia wynika iż większość Klientek dostrzega pierwsze, wyraźne efekty stosowania preparatu po 3-4 tygodniach regularnego stosowania.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ile muszę kupić saszetek aby sprawdzić czy F.A.S.T. na mnie działa?

Saszetki polecamy osobom chcącym sprawdzić czy skóra głowy i włosy dobrze reagują na środek (np. czy się nie przesuszają). W takim przypadku 3-4 podwójne szaszetki pozwalają sprawdzić, czy nasza skóra głowy i włosy dobrze raagują na produkt (w saszetkach dostępna jest stara formuła produktu). 
Aby sprawdzić efekt działania i poczuć przyspieszenie tempa wzrostu włosów należy zakupić zestaw o pojemności min 2×300 ml(nowa formuła) lub 2×360 ml (stara formuła)

Moje włosy przestały rosnąć, czy Nisim F.A.S.T. na to pomoże?

Tak. To jedna z sytuacji z którymi najczęsciej zgłaszają się nasze Klientki, które w pewnym momencie zauważyły spowolnienie tempa wzrostu włosów. W takim przypadku zmiany tempa przyrostu włosów są najbardziej dostrzegalne.

Moje włosy rosną w tempie 0,5 cm na miesiąc, na jakie efekty mogę liczyć?

Efekty stosowania szamponu różnią się w zależności od stanu włosów, predyspozycji genetycznych oraz szeregu innych czynników. Z zasady osoby o wolnym przyroście włosów mają najbardziej zauważalne rezultaty, więc oczekiwanie tempa wzrostu przekraczającego 1 cm miesięcznie w perspektywie 3-miesięcznego okresu użytkowania jest całkowicie realne. Generalnie – im dłuższy okres stosowania akceleratorów do włosów, tym lepsze uzyskujemy efekty.