Jelly Bear Hair – Składniki odżywcze dla włosów

69,00

13 Składników Odżywczych dla Pięknych Włosów zamkniętych w Pyszne Żelki o Smaku Pomarańczowym. Witaminy w żelkach to absolutny hit, który podbija światowe rynki. Wyprzedź konkurencje i zacznij promować produkt przyszłości!

Kategoria:

Opis

Witaminy na włosy w żelkach – pyszna forma dbania o włosy! Troska o włosy nie była nigdy tak przyjemna! Masz dość łykania dużych, niewygodnych tabletek? Nie masz czasu, aby wcierać coś we włosy? Zapoznaj się z Jelly Bear Hair, które mają formę pysznych, pomarańczowych żelek. Połącz przyjemne z pożytecznym i miej piękne włosy!

Kompleksowe rozwiązanie dla odnowy Twoich włosów!

  • Zdrowe Zdrowe – zła kondycja włosów bierze się z niedostatecznej troski lub czynników zewnętrznych. Na szczęście Jelly Bear Hair zawiera aż 500% rekomendowanej dawki biotyny w dziennej porcji, a także 11 innych składników, które zadbają o zdrowie Twoich włosów.
  • Lśniące Włosy – Odpowiednia dawka składników odżywczych sprawi, że kolor i blask Twoich włosów będzie pod pełną ochroną i nie będziesz już musiała martwić się matowymi włosami.
  • Odżywiona skóra głowy i włosy – 12 składników odżywczych to witaminy na włosy, które mają dobroczynny wpływ na ich ogólną kondycję – każdy składnik zawiera co najmniej 100% zapotrzebowania dziennego (RWS)!

Super składniki to podstawa pięknych włosów z Jelly Bear Hair

  • 500%* Biotyna – Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy.
  • 200%* Niacyna – Niacyna pomaga zachować zdrową skórę.
  • 200%* Witamina E – Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
  • 50%* Cynk – Cynk pomaga zachować zdrowe włosy.
  • 100%* Selen – Selen pomaga zachować zdrowe włosy.
  • 100%* Witamina A – Witamina A pomaga zachować zdrową skórę.

Składniki odżywcze w dziennej porcji (2 żelki)

Biotyna 250 μg (500% RWS*)
Witamina E 24 mg (200% RWS*)
Tiamina 2.2 mg (200% RWS*)
Witamina B6 2.8 mg (200% RWS*)
Niacyna 32 mg (200% RWS*)
Kwas pantetonowy 12 mg (200% RWS*)
Kwas foliowy 400 μg (200% RWS*)
Witamina B12 5 μg (200% RWS*)
Cynk 5 mg (50% RWS*)
Witamina A 800 μg (100% RWS*)
Mangan 2 mg (100% RWS*)
Selen 55 μg (100% RWS*)

* – Referencyjna Wartość Spożycia

Jelly Bear Hair to najprawdopodobniej najlepszy suplement dla Twoich włosów

Skąd wiemy, że Jelly Bear Hair to najlepsze rozwiązanie dla Twoich włosów? Nie tylko przez tysiące opinii klientek, które dostajemy, ale także dzięki uznaniu branży!

Jelly Bear Hair został nagrodzony w plebiscycie Bestsellery roku jako najlepszy kosmetyk na włosy. Celem plebiscytu jest wspieranie marek, które wybijają się ponad przeciętność i zyskują uznanie klientów i ekspertów. Nagrody przyznano prestiżowym produktom o potwierdzonej jakości. Tym bardziej cieszy nas, że Jelly Bear Hair znalazł się w tym zaszczytnym gronie! 🙂

Informacje dodatkowe

Dla kogo?

,

Forma podania

Typ produktu

Suplement