/ / / Pheromax Man i Phermox Woman

Pheromax Man i Phermox Woman

Marka: NU Life KG

296,00

Opakowanie: 14 ml szklany flakon chroniony aluminiową obudową
Wydajność: 160 niepełnych aplikacji (rekomendowane) lub 80 pełnych aplikacji (mega dawka)
Aplikowana doza substancji: 175 mcl
Stężenie: 0,35 mg/ml
Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 61 mcg czystych feromonów
Skład Pheromax Man (dla mężczyzn): 2.0 mg Androstenol, 1.8 mg Androstenone, 1.2 mg Androstadienone
Skład Pheromax Woman (dla kobiet): 3.0 mg Copulins, 1.0 mg Androstenol, 1.0 mg Estratetraenol

Kategoria:

Opis

Są rzeczy dobre i są te najlepsze. Jako wyłączni dystrybutorzy na Polskę, z dumą prezentujemy bardzo silne, nadzwyczajnie stężone feromony PHEROMAX (czyt. feromaks, feromax). Dwa miesiące zajęło nam oraz naszym klientom testowanie nowego produktu. Uzyskane rezultaty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.
To zdecydowanie jedne z najlepszych feromonów jakie mieliśmy w rękach.

Czym jest PHEROMAX?

Na zachodzie Pheromax określany jest jako produkt klasy Hi-tech. Mercedes wśród feromonów do uwodzenia. Wiele lat badań zaowocowało stworzeniem nowoczesnej formuły, która w niewiarygodny sposób wpływa na płeć przeciwną.

Pheromax zawiera nie tylko dwa podstawowe feromony działające na płeć przeciwną (Androstenol, Androstenon), ale również nowy, niedawno odkryty Androstadienon. Połączenie tych trzech silnych feromonów w bardzo wysokim stężeniu oraz odpowiednich proporcjach skutkuje powstaniem mieszanki wybuchowej. Ten produkt, w przeciwieństwie do wielu tanich środków, działa tak, jak powinien już od pierwszego użycia – gwarantowane.

Jak działa PHEROMAX?

Działanie Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym. Mimo, że brzmi to niewiarygodnie, po jego użyciu momentalnie stajesz się wyjątkowo atrakcyjny, bądź atrakcyjna dla otaczających Cię osób przeciwnej płci. Natomiast, pozostałe osoby traktują Cię z należytym szacunkiem oraz poważaniem.

Pheromax jest stale wykorzystywany przez niektórych mężczyzn oraz kobiety w klubach, czy podczas spotkań towarzyskich, by wywołać pożądanie w partnerze. „Pheromax to PETARDA w uwodzeniu” – takie słowa często słyszymy od klientów, którzy kupują PHEROMAX po raz 7. lub kolejny. Osoby, które zdają sobie sprawę z potęgi działania prawdziwych feromonów, mogą korzystać z niewiarygodnych możliwości jakie daje 14ml flakon Pheromax.

Efekty stosowania:

Wpływ na płeć przeciwną:

Osoby przebywające w Twoim towarzystwie stają się rozmowne, towarzyskie, czasami skłonne do flirtu. Zwiększasz pożądanie oraz zainteresowanie swoją osobą. Stajesz się osobą bardziej atrakcyjną seksualnie.

Wpływ na konkurentów:

Twoi konkurenci traktują cię z większym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą dominującą w towarzystwie.

Wpływ na Twoją osobę:

Po zastosowaniu Pheromax stajesz się pobudzony, wzrasta Twoja spontaniczność, błyskotliwość oraz pewność siebie i nie ma to nic wspólnego z Twoim nastawieniem. Może pojawić się uczucie gorąca.

Wysoka wydajność

NU Life KG gwarantuje niesamowicie wysokie stężenie feromonów w każdym flakonie w wysokości 0,035%.

W każdym stylowym, srebrnym flakonie znajduje się niewiarygodnie duża ilość feromonów. Zawiera łącznie 5mg feromonów w 14ml flakonie, posiada więc stężenie w wysokości 0,035%, które jest wyczuwalne. Produkt bardzo wydajny.
Jedna mała aplikacja jest bardzo skuteczna. Większa ilość przynosi niepożądane efekty.

Ważna informacja dla kobiet: Wersja dla kobiet zawiera bardzo dużą ilość Estratetraenolu – najsilniejszego feromonu pobudzającego mężczyzn, jaki obecnie jest znany człowiekowi. Dzięki PHEROMAX Woman staniesz się jeszcze bardziej nieodparta.

Informacje Techniczne:

  • Opakowanie: 14ml szklany flakon chroniony aluminiową obudową
  • Wydajność: 160 niepełnych aplikacji (rekomendowane) lub 80 pełnych aplikacji (mega dawka)
  • Aplikowana doza substancji: 175 mcl
  • Stężenie: 0,35mg/ml
  • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 61 mcg czystych feromonów
  • Skład Pheromax Man: 2.0mg Androstenol, 1.8mg Androstenone, 1.2mg Androstadienone.
  • Skład Pheromax Woman: 3.0mg Copulins, 1.0mg Androstenol, 1.0mg Estratetraenol

Dodatkowe informacje

Marka

NU Life KG

Dla kogo?

,

Forma aplikacji

atomizer

Typ produktu

Feromony

Zapach feromonów

bez dodatków zapachowych

Zastosowanie feromonów

do pracy / biznesu, do uwodzenia, do związku