/ / Feromony

Feromony

Feromony to podstawa komunikacji zapachowej. Osobniki tego samego gatunku komunikują się za ich pomocą w celu wymiany informacji.

W świecie zwierząt, samiec jest zdolny do zlokalizowania partnera mimo odległości często przekraczających kilometry.

Te środki chemiczne, wytwarzane w okresie młodości, odpowiadają za łączenie się par w okresie godowym. Ludzie również wytwarzają feromony. Odpowiednie dla naszego gatunku.

End of content

End of content

Historyczne odkrycie feromonów

Pierwsze badania nad feromonami przeprowadzone w 1971 roku przez dr Marthę McClintock, wykazały, że u kobiet, które mieszkają i przebywają razem, następuje wyrównanie cykli menstruacyjnych (kobiety owulują w tym samym dniu). Inne z badań dowiodło, że kobiety podczas owulacji ubierają się bardziej wyzywająco i właśnie w tym czasie (gdy prawdodopodobieństwo zapłodnienia jest największe) znacznie częściej wychodzą do klubów. Inne z badań wykazało, że właśnie podczas owulacji kobiety stają się bardzo podatne na działanie feromonów. Ich zapach kojarzy im się z silnym, mocnym mężczyzną.

To wszystko odbywa się na poziomie podświadomym. Oznacza to, że świadomie nie wiesz, że w danym momencie znajdujesz się pod wpływem substancji wydzielanych przez innych. Podobnie inni nie wiedzą, że Ty podprogowo wpływasz na nich.

Co to są feromony?

Feromony to związki, którymi nieświadomie komunikujesz się z innymi. Zapach Twojego ciała informuje innych o Twoim nastawieniu, Twoich emocjach, ekscytacjach i lękach. Zapach Twojego ciała ma olbrzymi wpływ na to, jak odbierają Cię inni. Twoja skóra emituje substancje, które odzwierciedlają to, co aktualnie przeżywasz w środku. Ostatnie badania naukowe dowodzą, że to, jakie emocje odczuwasz - wpływa na to jak pachniesz. A to jak pachniesz - wpływa na innych. Twoja skóra wytwarza związki semiochemiczne (informacyjne) i wysyła je do otoczenia informując innych o twoich emocjach, uczuciach i nastroju.

Jak działają feromony?

Feromony są atrybutem atrakcyjności. Należy mieć na uwadze, że w praktyce feromony nie posiadają własnego zapachu, lub jest on delikatny. Gdy kobieta, czy odpowiednio mężczyzna wyczuwa feromony, których użyjesz, zaczyna je podświadomie kojarzyć z Tobą, zwłaszcza jeśli dodatkowo stosujesz własne perfumy. Feromony wysyłają sygnały o gotowości seksualnej, przyciągając osobnika płci przeciwnej. Otoczenie postrzega Cię jako osobę bardziej atrakcyjną, zaczynasz interesować. Efekt jest natychmiastowy i widoczny wśród osób, które spotykamy po raz pierwszy, jak i wśród dawnych znajomych.

Wpływ feromonów na ludzi

Feromony często wykorzystywane są w klubach, barach, aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej. Zwiększają oni swój potencjał płciowy, ponieważ w ich oczach stają się bardziej atrakcyjni, przystojni i intrygujący. Kobiety, nieświadomie, stają się otwarte i chętne do nawiązania kontaktu. Mając na sobie feromony kobiety nie przejdą obok Ciebie obojętnie. Produkty przedstawione na tej witrynie są od kilkudziesięciu, do kilkuset razy bardziej stężone od marek aktualnie dostępnych na rynku.

Wykorzystanie feromonów w pracy

Feromony stosowane są bardzo często w celach służbowych. Poprzez zwiększenie kontaktu oraz otwartość współpraca z drugą stroną staje się łatwiejsza. Feromony podkreślają osobowość osoby, która ich używa. Lekarze mogą korzystać z ich pomocy, by uspokajać i wzbudzać zaufanie pacjentów. Akwizytorzy często kupują Relationship, ponieważ środki te pomagają w podpisywaniu umów, zawieraniu kontraktów, zwiększeniu sprzedaży własnych produktów i tym samym wzroście obrotów. Feromony wzbudzają szacunek oraz uległość.

Feromony na co dzień

Proszę zauważyć, że większość stron, na których sprzedawane są feromony, promuje swoje artukuły jako zwiększające atrakcyjność seksualną. My wiemy, że nasze produkty pomagają w codziennym życiu, nie tylko w relacjach damsko-męskich. Wywierają pozytywny wpływ na osoby nas otaczające. Nieważne, gdzie ich używasz, wszystko staje się łatwiejsze w sferze kontaktu z ludźmi. Taki efekt został uzyskany dzięki idealnym proporcjom między składnikami w produktach takich jak Relationshi, czy Perfect Ten. Są to proporcje odpowiadające naturalnemu stosunkowi feromonów wytwarzanych w ciele mężczyzny oraz kobiety. To, że ŻADEN inny produkt nie jest tak dobrze skomponowany, możesz sprawdzić na sobie.